Centrum Edukacji Kadry Kultury Fizycznej ProActiv

Warsztaty body ballWarsztaty body ball

Autorski program warsztatów i wykwalifikowana kadra to pewność najwyższej jakości naszego szkolenia. Każdy uczestnik wraz z certyfikatem otrzymuje na własność nową piłkę rehabilitacyjną. Zapraszamy!!!

Obejrzyj
Warsztaty aquafitnessWarsztaty aquafitness

Tylko u nas możesz uczestniczyć w profesjonalnie prowadzonych autorskich warsztatach aqua fitness, zapoczątkowaliśmy je ponad 6 lat temu i do dnia dzisiejszego jesteśmy ich liderem. Zapraszamy na poziom podstawowy, zaawansowany i mistrzowski - bogaty program i różnorodny sprzęt zadowolą każdego instruktora!

Obejrzyj
Sztuki walki - samoobronaSztuki walki - samoobrona

Wysokie umiejętności kursantów wielokrotnie wprawiają nas w podziw i zaskoczenie.

Obejrzyj
PływaniePływanie

Trenerzy klasy mistrzowskiej stanowią trzon kadry dydaktycznej na naszych kursach, dlatego szkolimy na najwyższym poziomie. Zapraszamy - dołącz do grona najlepszych! Naszym absolwentem jest m.in. BARTOSZ KIZIEROWSKI

Obejrzyj
LekkaatletykaLekkaatletyka

Na naszych kursach przewinęło się wielu znakomitych zawodników, również olimpijczycy: śp. Kamila Skolimowska (la), Monika Bejnar (la), Zbigniew Tulin (la)...

Obejrzyj
FitnessFitness

Miła atmosfera i nawiązujące się przyjaźnie rekompensują trudy kursu fitness. Wśród naszych absolwentów jest m.in. Tomek Choiński - zdobywca I miejsca XXV Mistrzostw Polski Szkół Wyższych w Aerobiku.

Obejrzyj

Zgłoszenia on-line >>

Zadaj pytanie >>

sonda >>

Strefa klienta

Subskrybcja

Wpisz swój email aby otrzymywać od nas newsletter z aktualnościami.