Centrum Edukacji Kadry Kultury Fizycznej ProActiv

promocje

Jesteś na: Strona główna / Cennik i promocje / promocje
STAŁA ZNIŻKA dla absolwentów kierunków wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja, fizjoterapia – po weryfikacji indeksu istnieje możliwość zwolnienia z przedmiotów zgodnych z przedmiotami stanowiącymi podstawę programową kursu ogólnego z zakresu sportu lub rekreacji ruchowej – wiąże się to z jednoczesnych zwolnieniem z opłat za uczestnictwo w tych zajęciach (ustalana indywidualnie). Możliwe jest zwolnienie częściowe lub w całości z części ogólnej.

STAŁA ZNIŻKA 100 zł dla osób zapisujących się i wpłacających zaliczkę na kurs na co najmniej 30 DNI przed rozpoczęciem szkolenia (oferta dotyczy tylko kursów instruktorskich specjalistycznych, trenerskich, menedżerskich organizowanych w Warszawie, nie dotyczy części ogólnej systemem e-learningowym oraz warsztatów fitness).

ABSOLWENCI KURSÓW INSTRUKTORSKICH W PROACTIV otrzymują 10% zniżkę na wszystkie warsztaty szkoleniowe z zakresu fitness oraz na kurs TRENERA PERSONALNEGO.

BEZPŁATNY UDZIAŁ W KURSIE dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy właściwym dla miejsca zamieszkania - nasza Placówka jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00325/2005 –  w tym celu należy zgłosic się do UP w miejscu zamieszkania przedstawiając naszą ofertę szkoleniową - szczegóły w zakładce DOFINANSOWANIE.

BEZPŁATNE UCZESTNICTWO W KURSIE dla osoby, która zbierze na swoim terenie co najmniej 15-osobową grupę kandydatów na szkolenie, którzy dokonają opłaty za kurs w ustalonej kwocie - szczegóły w zakładce WSPÓŁPRACA.


kursy instruktorskie, kursy trenerskie, kursy menedżerskie
kurs instruktora sportu, kurs instruktora rekreacji ruchowej, kurs trenerski, kurs menedżera sportu
KONTAKT Z KOORDYNATOREM SZKOLEŃ
Centrum Edukacji Kadr Kultury Fizycznej ProActiv
tel. 502 43 00 33, codziennie w godz.11.00-19.00


Zgłoszenia on-line >>

Zadaj pytanie >>

sonda >>

Strefa klienta

Subskrybcja

Wpisz swój email aby otrzymywać od nas newsletter z aktualnościami.